17 Eylül 2013

Yapı Kredi Emeklilik Bilgi Vermeden Kesinti Yaptı!

Birkaç ay önce Yapı Kredi Bankası tarafından arandım. Faturalarımı düzenli ödediğim için, işten çıkma gibi bir durum olduğunda, faturamı ödemek zorunda olmadığımı söylediler ve bu işlemi yapabilmek için benden onay istediler.

Bugün kredi kartı faturamı elime aldığımda SSK ücret primi başlığı altında kartımdan para çekildiğini gördüm. Telefonda bunun herhangi bir ücret karşılığında yapıldığına dair hiçbir bilgi verilmedi. Sanırım bankanın satış&pazarlama politikası bu şekilde. Hem telefonla hem de websitesi üzerinden şikayette bulunup, şikayet dosyası açtırdım.

Yapı Kredi Emeklilik, sanki tanıtım yapar gibi ya da hediye veriyorlarmış gibi arayıp, ücretten hiçbir şekilde söz etmeden taahhüt alıyorlar.

Gamze 172 Okunma

Cevaplar

  • Gamze20 Eylül 2013

    Personelin ilgilenmesi ile ilgili herhangi bir sorunum yok ancak Yapı Kredi bir daha aradığında kesinlikle hiçbir önerilerini kabul etmem. Kesilen tutar geri ödenmezse banka ile çalışmayı da düşünmüyorum.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi18 Eylül 2013

    2097 Sayın İlgili, Sigortalımız ile görüşülmüş ve bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, YAPI KREDİ EMEKLİLİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön