11 Nisan 2017 #8246749

Allianz Yaşam ve Emeklilik Yaşam Riskleri Poliçe Teminatım Ödenmiyor

Yaklaşık olarak 7 yıldır düzenli ödediğim yaşam riskleri sigortam bulunmakta. 1 ay önce geçirmiş olduğum inme, felç rahatsızlığımı kanıtlayan tüm belgeleri Allianz şirketine gönderdiğim halde poliçe teminatım tarafıma ödenmek istenmiyor. Bu zor günler için ödemiş olduğumuz primler boşuna mıydı? İş göremez raporum mevcut. Borç alarak borçlarımı kapatmak zorunda kalıyorum. (Yaşam Riskleri Sigortası, 20 kritik hastalığa ve yaşam kaybı gibi durumlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigortadır. Bu güvence ile sağlık sorunlarıyla mücadele ederken bir de maddi sorunlarla baş etmek zorunda kalmaz, tedavi masraflarınıza destek olabilir, evde bakımınızı yaptırabilir, evinizin temel ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Böylece mevcut birikimlerinizi harcamak ya da ağır borç yükü altına girmek zorunda kalmazsınız.)


Soruyorum bunların hangisini yaptınız?
Size ne kadar güvenebilirim?

Ümit 1.484 Okunma

Cevaplar

  • Ümit24 Nisan 2017

    Sunmuş olduğunuz ürün var fakat hizmet yok. Şikayet ler müşteri temsilcisinden ileri gitmiyor. Arasam elime ne geçecek. Policede yazdiklarinizla söyledikleriniz birbirini tutmuyor. 7 yıl boşuna ödeme yapmisim. Kendimi çok kötü hissediyorum. Size hiç güvenmiyorum.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi18 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı çağrı merkezimize veya web sitemize iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön