22 Ocak 2016

Allianz Yaşam ve Emeklilik Sorunları!

30/12/2015 tarihinde malüllük tazminatı talebim kendilerine ulaşmış fakat onayda olduğu söylenip devamlı oyalanıyoruz, her aradığımda da yetkili onayında olduğu söyleniyor eksik evrak yok bir şey yok. Gerçekten malül hatta ödemelerde müşkül durumda olmasam lanet gelsin diyeceğim ama maalesef bekliyoruz.

Mevlüt 235 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır. İnceleme sonuçları, e-posta adresinize iletilmiştir. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  • Mevlüt03 Şubat 2016

    Hizmet nihayetinde sonuçlandı fakat maluliyet oranı %67 olmalı diye reddedildi saçmalık bu kadar olabilirdi oldu

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi02 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön