05 Ocak 2015

Allianz Yaşam ve Emeklilik Pişman Ettirdi

2014 Nisan ayında başlamış olduğum Allianz ve Yaşam Emeklilik'ten dolayı çok pişmanım. Daha önce de şikayet etmeme rağmen sadece telefonda söylediklerine inandırmaya çalışmaktan başka bir şey yapmamalarının yanı sıra müşteri temsilcisinin her ay bilgilendirme yapacakları söylemlerine rağmen bir kere dahi bilgi vermemeleri bunun yanı sıra beş kuruş katkı sağlayamaması da ayrı bir şikayet konusudur.


Ertelenen giriş aidatı bilgisinin Sağlık Bakanlığına bağlı olduğum için bana uygulanmayacağı söylenmesine rağmen Sağlık Bakanlığı çalışanı olmamdan dolayı gruba bağlı emeklilik fonu açmalarının bana ne katkısı olduğunu hala anlayamadım. Para biriktirmek yerine paralarımı çöpe attığım için bin pişmanım.

Tuğba 375 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba05 Ocak 2015

    Birincisi müşteri temsilcinizin beni yanlış şekilde yönlendirmesini yanlış ifadeler kullanmasını nasıl savunuyorsunuz, ayrıca kitapçıkları bana satıştan sonra göndermenizin bana ne faydası var söylenen başka satış gerçeklestikten sonra uygulama başka bunu savunma olarak bana göndermeniz savunma bile değil!

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi05 Ocak 2015

    6093 Sayın İlgili, Katılımcımıza yazılı bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla. Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön