3 g
Yorum Yap
#11856431

Allianz Yaşam ve Emeklilik Paramı Vermiyor!

Bugün 10:44 itibariyle yapmış olduğum müşteri hizmetleri görüşmesinin 8 dakikası ve durumu kasıtlı olarak yokuşa sürmeniz, okunan 8,6 MB son kalite pixcelli evrakları okuyamadığınızı iddia eden gayri resmi ve olumsuz ispatsız tutumunuzu, paramı alıp bana ödemediğiniz verilerini sesli kayıtlarını avukatım T** S*** aracılığıyla ve bilgisiyle kaydettim.


Eğer ki hala evrak okunamadı maili gönderip onaylayarak paramı IBAN hesabıma yatırmazsanız, hangi personel ve bu durum kimin elinden geçiyorsa hepiniz hakkında yasal işlemlerimizi başlatacağımızı resmi olarak belirtiriz. İvedilikle bana ait olan paramı onaylayıp yatırınız. Aksi takdirde tüm verilerle birlikte işlemlere yasal haklarımızın üzerinden gideceğiz. Evraklar okunaklı net ve görünürdür.

Aysegul Aysegul 153 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aysegul1 g

    Çarşamba günü 11 dakikalık görüşmede 19 Nisan Paramı yatıracaklarını defalarca belirtip bugün de 22 Nisanda yatacağının mesajını gönderdiler. Sizin Durumunuzu Maddi Manevi tazminat ile Çözmek farz oldu, siz başka şekilde çözüm üretmezsiniz iş göremezsiniz. Peki.

  • Aysegul3 g

    CİMER Dahil Her Yere Tüm İspatlarla Durum İletilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları