21 Ekim 2016 #6745750

Allianz Yaşam ve Emeklilik Ölüm Nedeniyle Kullanılan Kredinin Kalan Bakiyesinin Ödenmesi

Babamı kaybettik. 3 gün önce evime gelen tebligatta kullanmış olduğu kredinin kalan tutarı istendi. Yapı Kredi'ye gittim. Onlarda ölüm belgesini ilgili şubeye faksladılar. İlgili şubeden arayıp 444 0 953 numaralı telefonu arayıp Allianz Yaşam ve Emeklilik ile görüşmemi, ilgili firmanın ödemeyi yapacağını bankaya bildirmesi halinde yasal işlemi durduracaklarını söylediler. Allianz Yaşam ve Emeklilik'i aradım. Vukaatlı nüfus örneğinden ölüm nedenini izah eden rapora, ikametten epikriz raporuna (son 5 yıllık) veraset ilamından bilmem neye kadar bir sürü evrak istediler.


Veraset ilamının çıkmadığını mahkemenin kasım ayına gün verdiğini söylememe rağmen yapacak bir şeyleri olmadığını söylediler. Bu süre içerisinde icra takibi olacağını söyledim. Verdikleri cevap ödemeyi durumunuz varsa siz yapın. Bu süreç minimum 2 aylık süreç. Biz size geri ödeme yaparız.

Cengiz 828 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz09 Haziran 2017

    Ben gerekli ödemeyi yaptım. Siz ödeme yapmamak için bin dereden su getiriyorsunuz. Başımızın gözümüzün sadakası olsun. En nihayetinde nasıl bir şirket olduğunuzu gördüm. Ben ve benim gibilerin cebinde ki parayı bu şekilde alıp reklamlara yatırım yapıp başkalarınında kanına girmemenizi temenni ederim.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle başsağlığı dileklerimizi iletmek isteriz. Tazminat talebi konusunda değerlendirme yapılabilmesi için eksik belgeleri tamamlamanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön