13 Temmuz 2015

Allianz Yaşam ve Emeklilik Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sorunu

8 ay önce kredi kartı ödeme güvencesine istinaden banka personeli telefon ile arayarak İşsizlik Sigortasını tanıttı ve bana da mantıklı geldiği için kabul ettim ve sigortamı yaptırdım. Nitekim 9 Haziran'da işsiz kaldım ve 11 Haziran'da hasar bildirimini yaparak istenen evrakları gönderdim.


30 gün bekleme süresinin olduğu bilgisi verildi ki bunda sıkıntı yok sözleşme de ve diğer bilgiler içerisinde bu bilgi var, bana da sözlü olarak ifade edildi. Ancak 9 Haziran'dan 9 Temmuz'a geldiğimiz de sigorta durumunu sorguladığımda bekleme süresinin tamamlandığını sorun olmadığını ancak 02/08/2015 tarihine kadar hak ediş süresinin olduğunu belirtmekte müşteri yetkilisi. Yani neredeyse 60 gün.

Ahmet 311 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı26 Eylül 2017

  Teşekkürler

 • Ahmet31 Ağustos 2015

  Çözüm sürecinden dolayı teşekkür ederim.

 • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmış, konu hakkında elektronik posta adresinize açıklamada bulunulmuştur. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

 • Ahmet13 Temmuz 2015

  Öncelikle bir çok kez müşteri hizmetlerinizi aradım. Ve gerçekten tatmin edici bir bilgi alamadım. Çözüm de bulamadım. Olmayan ve öncesinde belirtilmeyen bir hak ediş süresi var ki bu da zaten zor bir durumda olduğum sırada ödeme sıkıntısı çektiğim kredi kartı borcuna birde faiz eklenmesi ile daha da büyüyor. Kısacası hak ediş süresi zaten bekleme süresi olan ilk 30 gün ve bu süre tamamlandıysa benim teminatım da ödenmelidir. İlginize teşekkür ediyorum. Mağduriyetimin biran evvel giderileceğini ümit ediyorum. Güvenilir ve Adil Olma ilkenizi yaşamış olduğum bu haksız ve sözleşme dışı sorunun çözümüyle görmeyi ümit ediyorum. Saygılarımla.

 • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön