26 Ekim 2016 #6787474

Allianz Yaşam ve Emeklilik Kredi Kartı İşsizlik Sigortası Ödeneği Vermemesi!

2 seneyi aşkındır kredi kartı işsizlik sigortasına kaydım var ve düzenli bir şekilde ödemekteyim ama Allianz Sigorta'nın bahanesi de siz daha önceden iş yerinizin kapanacağını bildiğinizden dolayı ödemiyor, ne kadar saçma sapan bir bahane böyle bir şeyde görmedim. Ben 9 yıldır çalışıyordum bu kurumda ve şu anda 1000 kişi hala çalışıyor. Garanti sigorta ödüyor da siz ne yaşıyorsunuz onu da anlamış değilim bu yanlışın düzeltilmesini istiyorum.

Hüseyin 811 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin09 Kasım 2016

    Saçma sapan bir skandala imza attınız neymiş siz iş yerinden ayrılacağınızı bile bile poliçe yaptırdınız diye red cevabı geldi benim poliçemi 2 yıldır ödüyorum ve işyerinde 9 yıldır çalışıyorum nasıl oluyor da 9 yıl sonrayı görebiliyorum ödeme yapmamak için başka bir bahane arayın bence bir de geçen ayın başlarında çağrı merkezini aradığımda arkadaşlar geçen ayın 20 de ödeme yapılacak dendi şimdi de ödeme yapmıcaz deniyor nasıl bir kurumsunuz biraz tutarlı olun bence birde Garanti Bankası'nda da poliçde geçen maddeler var ama nasıl oluyorda garanti hakkım olan ödemeyi yapıyorda sizler işleri zora sokmak için bahane arıyorsunuz. En kısa sürede bu yanlışın düzeltilmesini istiyorum.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili dosya değerlendirme süreci devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön