06 Nisan 2015

Allianz Yaşam ve Emeklilik Habersiz Sigorta Yapmaları

2013 10 ay itibariyle Allianz Sigorta 61233046 poliçe yapmışlar world kartımı. Yapı Kredi kartı ödemelerim otomatik ödeme olduğu için farkına varamadım 2015 Mart ayı farkına vardım poliçe iptali ve geriye dönük ödemelerimin iadesini istedim. Poliçe iptal edildi ama ödediklerimi iade etmediler.


Telefonla onay verdiniz dediler. Ben böyle bir onay vermedim dinlemek istiyorum dedim. Savcılık onayı ile dinlersiniz dediler. Allianz Sigorta'dan habersiz poliçe yapma ve ödemiş olduğum paraların iadesi için yardım bekliyorum.

Hülya 572 Okunma

Cevaplar

  • Hülya13 Nisan 2015

    Allianz yaşam sigortanın benim haberim olmadan poliçe yaptıkları:onlar telofonla onay aldıklarını ve bir ay içinde geri dönmediğim için iptal etmediklerini ve devam ettiklerini bildirdiler. Ben ise telofonla böyle bir onay vermedim benim onayım olmadan poliçe yaptınız ödemiş olduğum paraların geri iadesini istiyorum. Bilgilerinize

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi07 Nisan 2015

    1037 SAYIN İLGİLİ, Sigortalımızın e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön