22 Ocak 2016

Allianz Yaşam ve Emeklilik Düzensiz Çalışıyor!

Maddi sıkıntım olduğu için Yapı Kredi aracılığı ile yaptığım bireysel emeklilik sözleşmemi fesih etmeye karar verdim. İki aydır bununla ilgili hem yazışıyorum hem de telefon ile görüşme sağlıyorum. Evlilikten sonra soyadımın değişimi için yazılı dilekçem hiçbir zaman Allianz'a ulaşmamış Allianz'ın beş danışmasının eline verdiğim halde.


Şimdi ise soy ismimi öne sürüyorlar. Evlilik cüzdanımın fotokopisini yolladım. Aradığımda ulaştığını söylüyorlar. Aradan iki gün sonra E-Mail olarak halen değişmediği için pasaportun fotokopisini istiyorlar. Bu arada alman vatandaşıyım ve mavi kart sahibiyim. Şimdi bana vergi kimlik numarası soruyorlar. Sanki paramın üstüne yatmak istiyorlar.

Ayşegül 257 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır. İnceleme sonuçları, 02.2.2016 tarihinde e-posta adresinize iletilmiştir. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  • Ayşegül01 Şubat 2016

    01.02.2016 oldu halen bir çözüm bulunamadı. her gün müşteri hizmetlerini arıyorum bana her gün gün içerisinde geri dönüş 'sağlıcaklarını' söylüyorlar. Arayan soran yok. Allianz yaşam ve emeklilik tam bir dolandırıcı insanların parasını almasını biliyor. Bireysel Emeklilik bu şirketten yapılmaz. Paranızın üstüne yatıyorlar... .

  • Ayşegül22 Ocak 2016

    Bugün yine Müşteri Hizmetlerini aradım ve şok oldum. Dün yapmış olduğum ve bugün öğlen yapmış olduğum telefon görüşmelerim ve şikayetim kayıt altına alınmamış. Müşteri Hizmetlerindeki çalışan Yasemin hanım, ve Tuba hanımdan şikayetciyim. Hizmet vermek yerine hiçbir yardım ve çözüm sunmuyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön