29 Ocak 2016

Allianz Yaşam ve Emeklilik BES Paramın Ödenmemesi!

BES hesabımın kapatılması için başvurdum fakat evrak eksikliği nedeniyle param hesaba yatmadan geri gitti. Eksik evrakı tamamlayıp 22.01.2016'da Aras Kargo ile gönderdim. 23.01.2016 da cep telefonuma evrakın M**** Ö. isimli firma görevlisine teslim edildiğine dair mesaj geldi. Fakat bugüne kadar (29.01.2016) her gün, üstelik günde iki defa aramama rağmen evrakımı işleme almadılar ve paramı yatırmadılar.


Her gün aradığımda "bu gün öğleden sonra paranız yatırılacak" dediler ama hala yatırmadılar. Gecikmenin nedenini sorduğumda ise hiçbir cevap veremiyorlar, sadece; "biz işleminizin hızlandırılması için aciliyet bildiriyoruz" deyip telefonu kapatıyorlar ama yine sonuç yok.

Levent 213 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi02 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır. İnceleme sonuçları, e-posta adresinize iletilmiştir. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön