27 Ocak 2014 #2257146

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş Kredi Kartı Güvencesini İptal Etti

Yapı Kredi Bankasın'a KK Güvencesi yaptırıyordum. Bundan 3 ay öncesi kredi kartımı kaybettim. Banka yetkililerini arayıp kartımı kaybettiğimi bildirdim ve kartı kullanıma kapattılar ama hesabımı kapattırmadım. Şimdi işyerim beni işten çıkarttı. Güvencem var diye Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş 4440953 no'lu telefonu aradım güvencemin iptal olduğunu öğrendim.


Yapı Kredi Bankası yetkilileri bana kartımın kullanıma kapalı olur ise güvencemin iptal olacağı bilgisini vermedi. Ben güvencemi iptal ettirecek olsam niye bu zamana kadar para ödeyeyim?
Böyle bir mağduriyetim var ve bu mağduriyetimin acil olarak giderilmesini dünya devi Koç'tan talep ediyorum.

Raif 143 Okunma

Cevaplar

  • Raif31 Ocak 2014

    yapılan bilgilendirme çözüm odaklı değildir lütfen belgelerle çözülsün ve mağduriyetim giderilsin

  • Raif29 Ocak 2014

    Şikayetimi yeniliyorum ben anlatamadım galiba kimse bana kartım kullanıma kapanır ise kk güvencen iptal olur veya sizin dediğiniz gibi,Kredi kartınızdan prim tahsilatı yapılamadığına dair tarafınıza 9/12/2013 tarihinde bilgilendirme yazımız gönderilmiştir yazısını ne elden nede mail ile almadım lütfen ya bu yazıyı aldığıma dair belgeyi gösterin yada mağduriyetimi giderin. Ayrıca arayıp güvenceniz olsun diye kakalıyonuz sonrası bizim durum yapı kredi bankasına yakışmıyor hakkımı sınuna kadar arayacağımı yetkililere bildiririm saygılarımla

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi28 Ocak 2014

    1037 SAYIN İLGİLİ, Sigortalımızın e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön