07 Şubat 2014 #2281728

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş İşsiz Kaldım Ama Kart Borcumu Ödemiyor

İki ay önce işten çıkarıldım. 1,5 yıldan fazla süredir prim ödediğim kredi kartı güvence sigortam için aynı gün hasar bildiriminde bulundum. Aradan iki ay geçti tüm koşulları sağlıyor olmama rağmen başvurum bir türlü onaylanmıyor. Poliçede yer almayan bahanelerle oyalamaya çalışıyorlar ve ben bugün üçüncü kez kredi kartımın minimum ödemesini yapmak zorunda bırakılıyorum. Telefonda bahsedilen tüm bekleme ve onay süreleri çoktan doldu. Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş en kısa sürede mahkemeye verip resmi yollardan hakkımı arayacağı. Bir daha Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş'nin kapısından geçmem, elimden gelen tüm olumsuz reklamı yapacağımdan şüpheleri olmasın.

Mert 180 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Sigortalımızın talebi hasar birimimize yönlendirilmiş olup, konu hakkında ulaşan bilgi; "Tazminat talebinin 12/02/2014 Çarşamba günü mesai bitimine kadar sonlandırılacağı" yönündedir. Sonuçlanması akabinde sigortalımız bilgilendirilecektir. Saygılarımızla. Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  • Mert07 Şubat 2014

    Çalışmış olduğum şirketin satılmasının , bireysel ve uzun soluklu bir sigorta poliçesinin hasar ödemesi konusunda , neden şirket çalışanlarının dosyalarının araştırılmasını gerektirdiğini açıklamanızı rica ediyorum . Ben bu hisse devri ve işten çıkarma işlemleri tamamlandığında hasar bildiriminde bulundum zaten , neden o dönemde irdelenmeyen bu konu iş son onaya kadar geldikten sonra toplu işten çıkarmalarda inceleme yapılıyor denilerek süreç uzatılıyor ? Gerekli incelemeler benim hasarımın karşılanmasını geciktirmeyecek bir takvimde tamamlanmalıydı diye düşünüyorum , 05/12/2013 ten bu yana geçen süre tam iki ay . Neticede toplu işten çıkarma ile benim bireysel poliçemi bağlayan unsur nedir ?

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi07 Şubat 2014

    6093 Sayın İlgili, Sigortalımıza yazılı bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla. Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön