08 Mayıs 2014

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş Fahiş Kesinti Yapıp, Zamanında Ödeme Yapmıyor

Bu bireysel emeklilik tam bir kandırmacadan ibarettir. Tam olarak şu anlama geliyor; siz para biriktirmeyi beceremeyen bir milletsiniz, ben sizin adınıza biriktireyim, sonra ayrılmak istediğinizde sizden kendi biriktirdiğiniz paradan %10 vergi alayım. Geri kalanı da size canım ne zaman isterse geri ödeyeyimden ibarettir.


Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş her ay 50 dolar aldılar 10 yıl boyunca ama ayrılmak istiyorum ödeyin dediğimde tl üzerinden hesapladılar ve %10 yaklaşık 500 tl vergi kestiler. Kanuni 20 günde ödemesi gereken parayı 30 gün oldu hala ne zaman alacağımı bilmiyorum.

İsa 528 Okunma

Cevaplar

  • İsa18 Haziran 2014

    sistemleri aynen şu şekilde işliyor. siz ayrılmak istediğinizi telefonda bildiriyorsunuz, size 3-4 iş günü içinde müşteri temsilcinizin arayacağını söylüyorlar. aradan 10 gün geçipte aranmadığınız zaman merak edip tekrar arıyorsunuz, size 20 gün yasal ödeme süreleri olduğunu bildiriyorlar sizde bekliyorsunuz 1 hafta sonra size bir mail yada posta yoluyla ayrılma talep formu yolluyorlar. sizinde bunu tekrar doldurup geri göndermeniz gerekiyor geçtimi size 25-30 gün. sizin evraklarınız oraya ulaşmadan yasal süre başlamıyormuş ama sizi sürekli oyalıyorlar benim ilk görüşmemle parayı almam arasında 45-50 günlük bir süre var. saygılarımla

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi11 Haziran 2014

    1037 SAYIN İLGİLİ, Katılımcımızın sistemden ayrılma evrakları şirketimize 28 Nisan 2014 tarihinde ulaşmış olup, aynı gün işlemleri başlatılmıştır. Konu hakkında Çağrı Merkezimiz tarafından kendilerine müteakip tarihlerde bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön