12 Aralık 2014

Allianz Yaşam ve Emeklilik Yıllık Aidat Adı Altında İstenilen Ekstra Ödeme.

5 ay önce Yapı Kredi Bankası'ndan Bireysel Emeklilik sigortası yaptırdım ve benden 75 TL + 9 TL kesildiğini fark ettim. Yapı Kredi'yi aradığımda Allianz' a devretmiş olduklarını söylediler. Ve sigortam yapılırken özellikle üstüne basa basa 75 TL ödeyeceğim değil mi yalnızca soruma elbette yanıtını almama rağmen neden üzerine 9 TL daha tahsil edildiğini sorduğumda yıllık katkı payı cevabını aldım.

Ancak böyle bir bilgi bana kesinlikle verilmedi. Poliçemde böyle bir şey yazıyor mu soruma Allianz telefondaki arkadaş evet yazıyor dedi. Şimdi net üzerinden inceliyorum ancak poliçemde böyle bir bilgiye rastlamadım. Ya da poliçeyi göremiyorum. Neyse ne, bana yıllık aidattan hiç kimse bahsetmedi.

Özgür 1.890 Okunma

Cevaplar

  • Özgür'nin Teşekkür Mesajı19 Aralık 2014

    ilgilenen ve çözüm aşamasında yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim ama bir daha allianz emekliliği ne tercih ederim, ne de iyi bir yorum yaparım.herkese iyi ve bankasız, sigortasız (kastım SSK değildir) mutlu günler dilerim.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi15 Aralık 2014

    1037 SAYIN İLGİLİ, Katılımcımız ile görüşülerek, bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön