08 Ekim 2015

Allianz Yaşam ve Emeklilik Sigortamı İptal Ettiremiyorum.

Allianz Sigorta bana işsizlik sigortası yaptı fakat hesabımdan sürekli para kesildiği için iptal ettirmek istiyorum. Gün içinde çağrı merkezini arıyorum 20 dk. beklememe rağmen müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Gece arayıp mesaj bırakıyorum, beni arıyorlar fakat tekrar çağrı merkezine bağlıyorlar ve müşteri temsilcisine yine ulaşamıyorum. Sorunumun en kısa sürede çözülmesini istiyorum.

Dilhan 169 Okunma

Cevaplar

 • Dilhan'ın Teşekkür Mesajı06 Ocak 2016

  Geri dönüş ve yardımcı oldukları için teşekkür ederim

 • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi15 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır. Tarafınıza, telefonla iletişime geçilerek; konu hakkında açıklamada bulunulmuştur. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

 • Dilhan12 Ekim 2015

  Allianz Sigorta bana işsizlik sigortası yaptı fakat hesabımdan sürekli para kesildiği için iptal ettirmek istiyorum. Gün içinde çağrı merkezini arıyorum 20 dk. Beklememe rağmen müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Gece arayıp mesaj bırakıyorum, beni arıyorlar fakat tekrar çağrı merkezine bağlıyorlar ve müşteri temsilcisine yine ulaşamıyorum. Sorunumun en kısa sürede çözülmesini istiyorum.

 • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi11 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön