Allianz Yaşam ve Emeklilik Primi Diye Para Kesintisi.

Hayri P. |

Haziran ayındaki world kart ekstremde Allianz Sigorta primi diye 19.54 lira para kesilmiştir. Bu sigorta alakam olmadığı halde ne diye para kesildiğini anlayamadım. Yapılan bu yanlışın bir an öce düzeltilmesini istiyorum. Aksi halde hakkım olan yasal yollarla talep etmek zorunda kalacağım.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  17:02

  Değerli Müşterimiz,
  Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır.
  Tarafınıza, telefonla iletişime geçilerek; konu hakkında açıklamada bulunulmuştur.
  Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

 • 27 Temmuz
  12:00

  Değerli Müşterimiz,
  Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
  Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz.
  Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Saygılarımızla,
  Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/