09 Ocak 2016

Allianz Yaşam ve Emeklilik Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamaması!

Yapı Kredi Bankası aracılığıyla bireysel emeklilik sistemine dahil oldum. Bu sistem daha sonra Allianz şirketine devroldu. Allianz bünyesindeki 4440953 numaralı müşteri hizmetlerine 3 gündür, defalarca denememe rağmen ulaşamıyorum.

Beklemeye bile razıyım ama sürekli meşgul çalıyor. 4444546 numaralı müşteri hizmetlerine durumu anlattığımda ilgiliye aktarmak (4440953) dışında yapabilecekleri bir şey olmadığını söylüyorlar.

Borçlarımla ilgili plan yaptığım ve faiz artırımı ile karşı karşıya kaldığım bu dar zaman aralığında acilen kurumla iletişime geçmek istiyorum ve karşımda muhatap yok. Bu düzeyde profesyonelliğe sahip olmaları can sıkıcı.

Gökhan 255 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı12 Nisan 2016

    Hızlı ulaştıkları için ve bana çözüm sundukları için teşekkür ederim.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi09 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır. Tarafınıza, telefonla iletişime geçilerek; konu hakkında açıklamada bulunulmuştur. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön