Allianz Yaşam ve Emeklilik Memnun Olmama...

Bilal B. |

Bankadan bireysel emeklilik başvuru yaptılar onaylamadan önce istediğim zaman iptal edebileceğim söylendi, paramı alabileceğim iptal ettim fakat paramı iade edemeyeceklerini diyorlar böyle bir şey olamaz.

Etiketler :

Sözleşme İptal Prim İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  17:22

  Değerli Müşterimiz,
  Bildiriminize istinaden; satış danışmanını tarafından, şahsınızla telefonla iletişime geçilerek; konu hakkında açıklamada bulunulmuştur.
  Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

 • 04 Eylül
  16:30

  Değerli Müşterimiz,
  Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
  Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz.
  Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Saygılarımızla,
  Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/