10 Temmuz 2015

Allianz Yaşam ve Emeklilik Kredi Kartı Güvence Sigortası!

Geçenlerde World kartıma kredi kartı güvence sigortası yaptırmıştım. 15 ay çalışmış olduğum kurumdan mahkemenin beni haklı bulmasından dolayı haklı nedenlerden ayrıldım. Bunun neticesinde sigorta şirketime tazminat başvurusunda bulundum ve ne kadar yanıltıcı olduklarını anladım türlü hileler ile kazanmış olduğum tazminatımı ödemediler.

Benim bu olaylar neticesinde bu kurumun yapmış olduğu oyunlar yüzünden sürekli o kurumun bağlı olduğu bankadan ihtar mektupları yağıyor. Hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Yener 696 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır e-posta yoluyla iletişime geçilerek, bilgilendirme yapılmıştır. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön