12 Ocak 2016

Allianz Yaşam ve Emeklilik Kayıt Yaparken Yanılttı!

23.12.2014 tarihinde Yapı Kredi Bankası'nda Allianz görevlisi olan bayanın teklifi üzerine BES'e giriş yaptım. BES hakkında bilgi veren ve kaydımı yapan şahıs istediğim zaman çıktı yapabileceğimi fakat eğer çıkış yaparsam sadece devletin vermiş olduğu %25 katkıyı alamayacağımı kendi ana paramın tamamını alabileceğimi belirtmişti.

Çıkarsam ne olur diye merak ettiğimde 450 TL gibi bir kesintiyle karşılaştım. Bu şekilde yanlış bilgilendirme olduğu için o zararı bile onaylayıp çıkışımı istedim.

Sayın yetkili ya elemanlarınızı bilgilendirin ya da insanlara ne anlatıyorsanız arkasında durun.
Bu şekilde şirketinizde zarar görmekte. Cevabınızı merakla bekliyorum.

Alper 217 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır. İnceleme sonuçları, e-posta adresinize iletilmiştir. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi12 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön