07 Aralık 2015

Allianz Yaşam ve Emeklilik İptal Edilemeyen Sınav Başvurusu.

4 Nisan 2015 tarihinde bireysel emeklilik aracıları sınavına bireysel olarak başvuruda bulunmam gerekir iken sehven Allianz yaşam ve emeklilik aracılığı ile başvuruda bulundum. Emeklilik gözetim merkezi mevcut başvurunun iptali hakkında Allianz ile görüşmem gerektiğini iletir. EGM tarafından gelen mail'i Allianz Sigorta mail adresine gönderdikten sonra tarafıma 172975 no.lu bildiriminiz işleme alınmıştır şeklinde yanıt geldi. Mailde 0216**** no.lu numaradan insan kaynakları ile görüşmem gerektiği yazıyordu. 40 dakikalık uğraş sonunda bu numaradan insan kaynakları yetkilisi olduğunu belirten bir kişi ile görüştüm. Tamam bir kontrol edelim dönelim denildi ne arayan var ne soran.

Hayati 234 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi12 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır. İnceleme sonuçları, e-posta adresinize iletilmiştir. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  • Hayati'nin Teşekkür Mesajı11 Aralık 2015

    Sonunda iptal ettirebildim, teşekkürler. Fakat şunu da belirtmek istiyorum 444 45 46 ve 44 09 53 No.lu numaralardaki müşteri temsilcileriniz konuya pek mütabık değiller. Paylaşmak istedim, teşekkürler.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi07 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön