18 Ağustos 2015

Allianz Yaşam ve Emeklilik Hesabımdan Habersiz Para Kesiliyor.

Allianz yaşam ve emeklilik adlı sigorta şirketi, Yapı Kredi bankasından almış olduğum kredi kartımdan son birkaç aydır sürekli olarak benden habersiz kesintiler yapıyor!

Mustafa 1.162 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır. Belirttiğiniz telefon numarasından tarafınıza ulaşım sağlanamadığından; e-posta yoluyla iletişime geçilerek, bilgilendirme yapılmıştır. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön