Allianz Yaşam ve Emeklilik Bireysel Emeklilik Sigortası İptali.

Mehmet K. |

2014 Haziran ayında Yapı Kredi Bankası'ndan kredi çekerken bireysel emeklilik teklifinde bulundular. İstediğim zaman çıkabileceğimi, dondurabileceğimi ve yatırdığım parayı alabileceğimi söylediler bende kabul ettim. 1 senelik ödeme yaptım. Şimdi ise yatırdığım parayı geri almak emekliliği iptal ettirmek istedim. Bana verdikleri cevap 717 lira çıkış aidatı alırız. Zaten 900 lira para yatırmışım devletten de istediğim falan yok yatırdığımı geri almak istiyorum.

Etiketler :

Sözleşme İptal Kesinti ve Masraflar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  11:24

  Değerli Müşterimiz,
  Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır.
  E-posta yoluyla iletişime geçilerek, tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.
  Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

 • Mehmet K.
  12 Ekim
  09:50

  Kardeşim, 4 gündür güzel gayret sergiliyorsunuz evet daha cevabı dün yazmışsınız. Kopyala yapıştır cevaplarla insanların karşısına çıkmayın. "Güvenilir ve Adil Olma" diye bir ilkeniz varsa mağduriyet neden? En hızlı şekilde daha kaç gün daha beklenecek bilmiyorum. 444 0953 bir halta yaramıyor. Şikayetimi bugün itibariyle başka platformlara taşıyacağım.

 • 11 Ekim
  20:28

  Değerli Müşterimiz,
  Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
  Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz.
  Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Saygılarımızla,
  Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/