08 Ekim 2015

Allianz Yaşam ve Emeklilik Bireysel Emeklilik Sigortası İptali.

2014 Haziran ayında Yapı Kredi Bankası'ndan kredi çekerken bireysel emeklilik teklifinde bulundular. İstediğim zaman çıkabileceğimi, dondurabileceğimi ve yatırdığım parayı alabileceğimi söylediler bende kabul ettim. 1 senelik ödeme yaptım. Şimdi ise yatırdığım parayı geri almak emekliliği iptal ettirmek istedim. Bana verdikleri cevap 717 lira çıkış aidatı alırız. Zaten 900 lira para yatırmışım devletten de istediğim falan yok yatırdığımı geri almak istiyorum.

Mehmet 311 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır. E-posta yoluyla iletişime geçilerek, tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  • Mehmet 12 Ekim 2015

    Kardeşim, 4 gündür güzel gayret sergiliyorsunuz evet daha cevabı dün yazmışsınız. Kopyala yapıştır cevaplarla insanların karşısına çıkmayın. "Güvenilir ve Adil Olma" diye bir ilkeniz varsa mağduriyet neden? En hızlı şekilde daha kaç gün daha beklenecek bilmiyorum. 444 0953 bir halta yaramıyor. Şikayetimi bugün itibariyle başka platformlara taşıyacağım.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi11 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 0953 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzyasamemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön