06 Şubat 2014

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş'de İletişim Kopukluğu Var.

Bireysel Güvence Temsilcisi'ne BES katkı payımın artırılması talimatımı hem imzalı dilekçeyle, hem de internet sitesi üzerinden ilettik. Haftalar sonra Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş Genel Merkez tarafından aranarak katkı payımı güncelleyip güncellemeyeceğim soruldu. Ben de katkı payı artışı talebinde bulunduğumu söyleyince arayan temsilci, bu talebimi ne zaman ilettiğimi sordu. Katkı payımı 75 TL'den 100 TL'ye arttırmıştım. Ancak kendisi 80 TL olarak görüntülüyormuş ve 100 TL'ye çıkarılarak sisteme işlenmesi için onayım gerekliymiş. Bana döneceklerini söyledi, internet sitesi üzerinden şikayet de girdim(254555). Ancak 2 gündür kimse dönmedi. Bir sigorta şirketi bu kadar kurumsallıktan uzak bir yaklaşım sergileyemez.

Onur 192 Okunma

Cevaplar

  • Onur'un Teşekkür Mesajı06 Şubat 2014

    Bugün içinde internet sitesi üzerinden yaptığım şikayet başvurusu üzerine tarafıma dönüş yapıldı. Konu, beni arayan genel merkez çalışanının sistemi okumada/değerlendirmedeki hatasından kaynaklanıyormuş. Firmaya dönüşü için teşekkür ediyorum.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi06 Şubat 2014

    1037 SAYIN İLGİLİ, Katılımcımız ile görüşülmüş olup, talebinin 13/01/2014 tarihinde işleme alındığı bilgisi paylaşılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön