14 Şubat 2014

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş Poliçeyi İptal Etmedi.

3 yılı aşkın bir zaman önce grup özel birikim sigortası yaptırmıştım. Daha sonra poliçemin iptali için aradım ve ayrılma formu yolladılar. 31 ocak 2014 tarihinde kargo ile ve istenilen evraklarla şirkete gönderdim. 3 şubatta teslim edildiği bilgisi verildi ama evraklarım kayda 5 şubatta alınmış. Geri ödeme yapılmadığı için 6 şubatta aradım henüz işlem yapılmadığını söylediler. 7 iş günü içinde sonuçlanacağı bildirildi ama süre dolmasına rağmen geri ödeme yapılmadığı gibi yeni aya ait prim kesildi. Yeniden aradım, henüz bir işlem yapılmadığı neden yapılmadığının ilgili birime sorulacağı söylendi. Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş'yi aynı sözleri bir hafta önce aradığımda da söylemişlerdi ama sonuç yok.

Ömer 91 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 18 Şubat 2014

    şikayetimle ilgilenilmedi ki.

  • Ömer 15 Şubat 2014

    Allianz yaşam emeklilik ve allianz hayat emeklilik iki farklı firmaymış. Yaşam emeklilik beni aradı ve bizde poliçenin yok hayat emekliliği arayın dediler ve bende bu yüzden yeni bir şikayet yazdım. Müşteri hizmetlerini aradım 20 iş günü içinde işleminiz yapılır dedi dalga geçer gibi..

  • Ömer 14 Şubat 2014

    3 yılı aşkın bir zaman önce grup özel birikim sigortası yaptırmıştım.Daha sonra poliçemin iptali için aradım ve ayrılma formu yolladılar.31 ocak 2014 tarihinde kargo ile ve istenilen evraklarla şirkete gönderdim.3 şubatta teslim edildiği bilgisi verildi ama evraklarım kayda 5 şubatta alınmış. Geri ödeme yapılmadığı için 6 şubatta aradım henüz işlem yapılmadığını söylediler.7 iş günü içinde sonuçlanacağı bildirildi ama süre dolmasına rağmen geri ödeme yapılmadığı gibi yeni aya ait prim kesildi. Yeniden aradım, henüz bir işlem yapılmadığı neden yapılmadığının ilgili birime sorulacağı söylendi. Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş aynı sözleri bir hafta önce aradığımda da söylemişlerdi ama sonuç yok

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön