30 Ocak 2014

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş İzinsiz Kesilen Tutarı İade Etmiyor.

Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş benim iznim olmadan, kullandığım Yapı Kredi Bankası kredi kartı aracılığıyla Aralık 2013 ve Ocak 2014 aylarında 3 seferde toplam yaklaşık 299 TL tutarında sigorta kesintisi yapmış. Yapılan görüşmede ekstreye yansımış . Bu ücretleri ödememi iadenin de bundan sonra gerçekleşeceği söylendi. Ben ödemeyi yaptım, şimdi ise iadenin söz konusu olmayacağını söylüyorlar.

Hayri 153 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Sigortalımızın poliçesinin başlatılması konusunda görüşme kaydına ulaşılarak onayının olduğu tespit edilmiş, akabinde iptali yapılan poliçesi için prim iadesi yapılmayacağı yönünde yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme yapılmıştır. Sigortalımızın yineleyen şikayetleri nedeniyle talebi tekrar değerlendirilmiş, Müşteri Memnuniyeti adına prim iadesi işlemi başlatılmış, günümüz itibarıyla işlem tamamlanmıştır. Saygılarımızla. Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

  • Hayri 31 Ocak 2014

    Gün içinde iki görüşme yapılmıştır. İlk görüşmedeki yetkili bana savcılığın yolunu gösterip rest çekerken ikinci görüşmede başka bir yetkili 2-3 gün içerisinde iadenin yapılacağını taahhüt etmiştir. Neye göre iade kararı neye göre rest çekme kararı aldıkları anlaşılamamıştır. Nezaketen teşekkür ederim.

  • Allianz Yaşam ve Emeklilik Temsilcisi30 Ocak 2014

    6093 Sayın İlgili, Sigortalımız talebi hakkında telefon ile bilgilendirilmiş, müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla. Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön