19 Ekim 2016 #6728326

İlgi Yoksunu Allianz Sigorta!

Evimde oluşan hasar konusunda ilgisizlikleri ve beni mağdur etmeleri yetmezmiş gibi defalarca iletişime geçmeme (mail, telefon) rağmen çözüm olarak geri dönmeleri evime gönderdikleri eksper dahil sürekli beni oyalamaları samimiyetten uzak ilgisiz yaklaşımları yıllardır ödediğim poliçe tutarları konusunda beni hayal kırıklığına uğratan bir firmadır Allianz... Ayrıca hala günlerdir bana bildirilen dosya numaram ile ilgili kişi tarafından aranıp sorunun çözüleceği ama ne yazık ki arayan soran hiç kimse olmadı... Anlaşılan o ki hakkımı yasal yollardan resmi kurumlarda arayacağım. Tüketici Mahkemesi inanıyorum ki yaşadığım bu mağduriyete kesin çözüm bulacaktır. İlgililere duyurulur.

Ahmet 410 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet09 Kasım 2016

  Bu tarih itibari ile beni arayan soran hiç kimse olmadı. Yazıklar olsun. Ödediğim paralar haram olsun!

 • Ahmet29 Ekim 2016

  Allah askina beni daha ne kadar mağdur edip çözüm bulmak için bekleteceksiniz. nasıl bir firmasınız siz. verdiğim ödediğim bütün poliçe tutarlari haram zehir olsun! Beni dolandirdiniz... Bu şikayetimi okuyan herkese uyari niteliginde olsun, bu firmaya elini kaptiran kolunu kurtaramaz... Aman diyeyim uzak durun...

 • Ahmet20 Ekim 2016

  Aylardir inceleyip kontrol ettiginizi soyluyorsunuz zaten... İnanin bunu duymaktan biktirdiniz musterinizi...

 • Allianz Sigorta Temsilcisi19 Ekim 2016

  Sayın Yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön