15 Ekim 2016 #6694432

Allianz Sigorta'nın Kusurlu Hizmeti

Eski poliçenizi sizden habersiz yenileyerek bu poliçe üzerindeki kredi kartı bilgilerinizi kullanarak para çekiyorlar ve itirazınız durumunda yasal olduğunu belirtiyorlar...

İlker 372 Okunma

Cevaplar

  • İlker31 Ekim 2016

    16 Ağustos'ta daha yenileme süresi dolmadan yaptığım bilgilendirmeye rağmen 70 günde poliçem iptal edilmemiştir. Bu düpedüz hırsızlıktır. Ben uzakyol kaptanıyım. Uzak sefere çıksaydım durumdan hiç haberdar olmayacaktım. Ve bu hırsızlık tüm parayı çekinceye kadar da devam edecekti. Acentanın yapmış olduğu işlemin yanlış olduğunu bildirmem de allianz tarafından dikkate alınmamış, mağduriyetim ile hiç ilgilenmedikleri ortadadır. O kadar yaptığım şikayete rağmen sadece bir kez arandım ve o da yenilemeden memnuniyetim hakkında oldu ki hiç memnun olmadığım ve poliçe iptalinin neden yapılmadığını sormam bile işe yaramadı. Kredi kartımı iptal etmiş olmasam hala para çekilecekti. Bu firma kesinlikle yasal hırsızdır benim tarafımca. Hiçkimsenin bu firmayla çalışmasını tavsiye etmem ve tanıdığım karşılaştığım herkese budurumu her fırsatta dile getirerek böyle maduriyetlere yol açılmaması için bu firmayla çalışılmaması konusunda herkesi uyaracağım.

  • Allianz Sigorta Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön