27 Ekim 2016 #6793903

Allianz Sigorta Trafik Sigortası İadesini Alamadım!

Sattığım arabamın Allianz Sigorta tarafından yapılan sigorta iade tutarı olan 404,25 TL bankacılık işlemleri durdurulan ve şu anda kullanıma kapalı olan Bank Asya Kredi kartına 06/09/2016 tarihinde yapıldı.


Kartımın kullanıma kapalı olduğu ve bankanın faaliyetlerinin durdurulduğunu anlatmama rağmen şirket yetkilileri paranın başka bir banka aracılığıyla iade edilmesi talebimi, yapamayız diyerek reddetti. Hala sigorta iadesini alamadım. Bankanın müşteri hizmetleri böyle bir paranın hesapta olmadığını ve şirketin doğrudan Bank Asya hesaplarına para göndermemesini tavsiye ettiğini firma yetkilisine anlattım ama sonuç alamadım.


Allianz Sigorta'ya bağlı Acente Partajı, ünvanı: 14576 Fer Sigorta'nın para iadesini şu anda kullanıma açık olan başka bir banka hesabıma iade etmesini talep ediyorum.

Halis 394 Okunma

Cevaplar

  • Halis01 Kasım 2016

    Banka ile görüştüm defalarca para gönderilmemesi tavsiye ediliyor. Kontrol ettiklerinde de böyle bir iadeden haber vermiyor. Allianz firması " Kart sahiplerinin Bank Asya İtiraz Merkezi’ni arayarak bilgi alabileceklerini, Bank Asya itiraz bölümünün iadeleri olumlu cevapladığını, sürecin sadece biraz yavaş işlediğini ve ayrıca tarafımızdan yapılacak başka bir işlem bulunmadığını tarafınıza iletmek isteriz. " mesajıyla sorunumu çözemediğini ve iadeyi sahibine ulaştıramadığını üzülerek belirtmek isterim.

  • Allianz Sigorta Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön