05 Ekim 2017 #9645531

Allianz Sigorta Sigortacı Hasarda Belli Olur, Sınıfta Kaldı

Allianz Sigorta'lı aracımız kaza yaptı sigortanın görevi nedir kazayı araştırıp hasarı karşılamak ya da anlaşmalı bir yerde tamir ettirmek bunun için derler ki sigortacı hasarda belli olur. Hasar görüldü eksper onayladı hasar 45 günde! Oğuşlar da tamir edildi çıkış için hala onay vermemiş Allianz Sigorta hazretleri 10 iş günü daha bekleyecekmişiz araştıracaklar, yapmayacaksan söylersin alır istediğim yere yaptırırım yaptın madem ver arabamı sen benim arabamı nasıl vermezsin, ikame araç diye neredeyse bisiklet verecekler o da 7 gün genişletilmiş kaskom var öyle olmasa ne hallerde olurduk bilmiyorum şimdi iki aydır araçsız kaldım aldığım ikame araca bile para ödedim dedikleri gibi maalesef sigortacı hasarda belli oldu ve Allianz Sigorta sınıfta kaldı tüm araçlarımız kasko kendimizin hayat ve sağlık sigortalarını iptal ediyoruz.

Mehmet 2.410 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet07 Ekim 2017

    Talep değil şikayetlerimizi nereye yazalım kim kime dumduma genel müdürünüze yazmak lazım onun Mail'ini verin

  • Mehmet06 Ekim 2017

    34kz2440 plakalı aracımız tamiratı bittiği halde neden rehin tutuluyor araştırmada deniliyor neyi araştırıyorsunuz araştırılacaksa bu tamirden önce yapılmalıydı işi bitmiş aracı alıkoyamazsınız iki Aydın kiralık araç kullanıyoruz bu zararıda tazmin etmeniz gerekir genişletilmiş olunca fark alıyorsunuz biz hakları kullanmak istersek yok buna almaya atmaca vermeye karga denir sınıfta kaldınız Allianz Sigorta tüm çevremdeki insanlara bunu aynen anlatıyorum şirketimize ait tüm kaşlılarında iptal edeceğiz

  • Allianz Sigorta Temsilcisi05 Ekim 2017

    “Değerli Müşterimiz, Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi [email protected] mail adresimizden veya web sitemiz üzerinden iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Allianz Sigorta A.Ş.”

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön