01 Kasım 2016
Yorum Yap
#6830343

Allianz Sigorta Poliçe İçeriği

Hamilelik sigortası yaptırmaya karar verdik eşimle ve Yapı Kredi Bankasıyla çalıştığımız için şirket olarak en güvenilir firma olarak tercihimizi Allianz Sigorta oldu yalnız yanılmışız sağ olsun müşteri temsilcimiz olan a*** hanım biz full paket istediğimiz halde bize saçma sapan bir paket yapmış ve eşim şirket yetkilisi olduğu için artık nasıl iş ise getirdiyse anlaşmalı olmadıkları sağlık kurulu ve hekimlerden:%80 ödeneceğini anlaşmalı oldukları yerlerden ise:%100 karşılanacağını bize söyledi ve bizde kabul ettik.


Şu an hamileyim ve 4. ayımdayım ilk doktor kontrollerde ''%60 olacak'' dedi. ''Niye'' dedim, ''ilk ay öle'' dedi bizde bankanıza ve sigorta firmasına güvendiğimiz için ''tamam'' dedik daha sonra ödenek: %80 olması gerekirken yine %60 yattı hesabımıza! Müşteri temsilcimiz a*** hanım ''bir yanlışlık var, ö*** hanım düzeltilecek'' dedi yine ''tamam'' dedim!

Özge 662 Okunma

Cevaplar

  • Özge01 Kasım 2016

    Müşteri temsilcimizin bizi yanlış bilgilendirmesi sebebiyle şu an mağdurum en yakın zamanda mağduriyetimizn giderilmesini talep ediyorum gerekli yerlere başvurup hakkımı sonuna kadar savunacağım çünkü hamilelik sigöstası yaptırdım ve şu an 4 aylık hamileyim müşteri temsilcimiz bize anlaşmalı kurumlarla:%100 anlaşma olmayan kurumlarla %80 öldüğünü söyledi şu an %60 diyor ve bilseydim Anadolu sigösta yapardım sizin hatanız bu dediğimde ise yaptırabilirsiniz onlarlada görüşün diyor bu nasıl bir üsluptur bu kadar ciddi bir firmaya güvenmekle hata etmiştim en yakın zamanda bana dönüş yapılmasını ve gereğinin yapılmasını istiyorum resmen kandırılmaktır bu

  • Allianz Sigorta Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler