08 Mart 2016

Allianz Sigorta Muhatap Yok Ödeme Yapılmıyor

Sigortacı bir arkadaşımın ısrarı üzerine şirketimize ait araç ve gayrimenkullerimizi sigorta ve kaskolattığım firma. Aracımızla kaza yaptık 2015 K 15***** dosya açıldı 11-12-2015 tarihinde beri bu firma tarafından mağdur ediliyoruz. Aradığınızda muhatap bulamıyorsunuz. Bulduğunuzda verilen sözler hiçbir şekilde yerine getirilmiyor. Genel merkezi aradığınızda santral görevlisinden başka bir muhatap bulunmuyor. Müdürler 7/24 toplantı halinde. Cumhurbaşkanından randevu için bu kadar uğraşsam 50 kez alırdım. Yaklaşık 3 ay olmasına rağmen bir arpa boyu yol alamadık. Sigortayı yaptırdığım acente Allianz ile görüşmelerine istinaden ödeme hakkında defalarca söz almasına rağmen bu sözler yerine gelmedi.

Hasan 169 Okunma

Cevaplar

  • Hasan14 Mart 2016

    Firmanızda muhatap bulmak çok zor. Bir dosya tam 3 ay sürdü bu süre zarfında kesinlikle bilgilendirilmedim. Allianz sigortayı gerçekten çok iyi bekliyordum maalesef tamamen hayal kırıklığı. Didim yetkili acenteniz gerçekten çok çabaladı ege bölge müdürünün uğraşları ile dosyayı sonuçlandırabildik!

  • Allianz Sigorta Temsilcisi08 Mart 2016

    Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön