18 Ekim 2016 #6720970

Allianz Sigorta Mı, Bir Daha Asla

Temmuz ayında sıfır araç alarak Allianz Sigorta'dan kasko yaptırdım. Yaklaşık bir buçuk ay önce geçirdiğim trafik kazası sonucu aracım servise çekildi. Eksper tarafından pert olduğuna dair rapor hazırlandı. Uzun uğraşlar sonucunda kazadan bir ay sonra fiyat teklifi alabildim. Aracım sıfır olduğu ve kasko poliçemde yeni değer klozu (yani araç sıfır ve sahibi de ilk sahibi ise ilk bir yıl içinde gerçekleşen tam ziya kazalarında aracın anahtar teslimi bedeli ödenir şeklinde bir madde) olduğu halde aracıma ikinci el muamelesi yapılarak değerinden düşük bir fiyat verildi.


Defalarca hem müşteri ilişkilerini arayarak hem de mail yoluyla hatalı olduklarını bildirdim. Sonunda güç bela lütfedip teklifin yeniden değerlendirileceğine dair bir cümlelik bir e-mail yollamışlar. Tam 46 gün geçti netice yok. Artık dava açmaktan başka yol kalmadı. Allianz bir daha asla hayatımın hiçbir safhasında yer alamaz...

Haydar 557 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Sigorta Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön