17 Mart
#11725601

Allianz Sigorta İkame Aracımı Zamanında Vermedi!

Allianz kasko ikame araç vermedi. Kaza sonrası tamir süresinde 1 hafta süreyle kullanmam için bir araç alma hakkım poliçede olmasına rağmen bu hakkı kullanmam Allianz Sigorta personel ve otomasyonel hataları nedeniyle engellendi.


Dolayısıyla ben taksi kullanmak zorunda olacağım ve bu bütçeme eksi olarak yansıyacak, tabi bu Allianz’in umurunda değil çünkü cumartesi günü tel konuşmamda müşteri temsilcileri hata bizde olsa da olmasa da cumartesi pazar yardımcı olamıyoruz çünkü ilgili bölümde kimse yok, siz pazartesi arayın diyerek bir sigorta şirketi olarak hafta sonu tam bir rehavet içinde olduklarını anlatmış oldu ve sorumluluğunu bu şekilde ele aldı.


Oysa ben ikame araç başvurumu zaten hafta içi acenteme yaptırmıştım ve bir sorun yoktu. Acentenin güvenilir firmadır önerisiyle çoğunlukla kasko hizmeti aldığım firma bu kez beni pişman etti.


Araç vermemek için bu gayretlerini ve buradan tasarruf etme çabalarını anlıyor ve ayıplıyorum. Bugün kazanç saydığınız yanlışınız yarın size fazlasıyla zarar olarak geri döner unutmayın.

Cüneyt Cüneyt 989 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları