23 Aralık 2014

Allianz Sigorta Hatalı İşlem Yapıldı!

2013'te Allianz Sigorta'daki Bireysel Emekliliğimi, Yapı Kredi Sigorta'dan Bireysel Emeklilik açtırdığım için iptal ettirdim. Allianz müşteri temsilcisi iptal etsem de Yapı Kredi Sigorta'dan devlet katkısı alabileceğimi belirtti. Ancak katkı payı dökümlerimi kontrol ettiğimde Allianz Sigorta Bireysel emekliliğimi iptal ettiğim için devlet katkımın yatmadığını fark ettim. Allianz ses kayıtlarını dinledi ve maddi zararımın karşılanacağını belirtti. Eylül ayından beri görüşmeme rağmen hala bir sonuç alamadım, çağrı merkezini her aradığımda konuyu yeniden anlatmak zorunda kalıyorum ki müşteri temsilcileri maalesef çok bilgisiz. Satış sonrası hizmet kötü. 21 aylık devlet katkı iadesini bekliyorum.

Tuğçe 1.524 Okunma

Cevaplar

 • Allianz Sigorta Temsilcisi20 Ocak 2015

  Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

 • Tuğçe19 Ocak 2015

  Allianz Yaşam ve Emeklilik Allianz sigortaya 24.12.2014 tarihinde ödenmesi gereken tutarla ilgili bilgi vermesine rağmen hala ödeme yapılmadı. Çağrı merkezi ise sorunu çözemiyor.

 • Tuğçe02 Ocak 2015

  Ekim ayından beri sorunum çözülmedi. Allianz da açık olan tüm işlemlerimi iptal edeceğim.

 • Tuğçe23 Aralık 2014

  "Allianz yaşam ve emeklilikten bireysel emekliliğinize aktarılacak dk tutarıyla ilgili bilgi beklemekteyiz. Dosya takip edilmektedir." şeklinde cevap geldi ancak 1 aydır aynı bilgi veriliyor, nasıl bir hesaplama ki 1 aydır sonuçlanamadı çok merak ediyorum. Bu ay sonuna kadar çözülmez ise hukuki yollara başvuruyor olacağım...

 • Allianz Sigorta Temsilcisi23 Aralık 2014

  Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön