13 Mart 2015 #3110206

Allianz Sigorta Günlerdir Sonuçlanmayan Hasar Durumu

18.02.2015 tarihinde trafik kazası meydana gelmesi sonucu hasar dosyası servisten açıldı Allianz Sigorta'nın hasar tespit yapması için gönderdiği eksper geldi. 25 gün sonra eksper şirketinden "biz ön rapor hazırladık net hasar fiyatlaması yapmadık bu işi sigortaya bıraktık aracınızda ne kadar hasar var ne kadar tamir masrafı var biz belirlemedik" cevabı aldım. Allianz Sigorta'yı aradım dosyanız araştırma aşamasındadır 10 iş günü sonunda araştırma sonuçlanacak ona göre ödeme çıkacaktır" cevabı aldım. İşler birbirine karışmış durumda eksper şirketi hasar tespiti yapıp sigorta şirketine bildirmekle hükümlü ama Allianz Sigorta buna izin vermemekte ve iş aylarca uzamaktadır.

Olcay 1.714 Okunma

Cevaplar

  • Olcay18 Mart 2015

    Bugün kazanın oluşmasının 1 ay geçmesine rağmen halen daha araştırma sürecinde denilmektedir. Yasal olmayan bu bekletmelerden ötürü, hazine Müsterşarlığına şikayet edeceğimden emin olabilirsiniz.

  • Olcay16 Mart 2015

    Allianz Sigorta'nın hala daha yaptığı bildirim yoktur, neyi incelediklerini anlayamamaktayım.

  • Allianz Sigorta Temsilcisi13 Mart 2015

    Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön