13 Haziran 2013

Allianz Sigorta Düzensiz İş Akışı!

Aracıma Allianz Sigortadan kasko yaptırmıştım. Hatta bi miktar daha fazla para ödeyerek aracım Ford marka olduğu için F kasko seçeneğini seçmiştim. Aracımın 3 adet ufak işlemlerini akıllı mini onarım kapsamında yaptırdım fakat Allianz Sigorta o kadar duyarlı ki 50 tl, 50 tl ve 141 tl sı ücretleri sisteme direk normal hasar olarak yansıttı.


Ve bana bu yüzden kasko bittiği zaman fiyat olarak 1300 lira fazla rakam çıktı. Bunun üzerine servis ile konuştum hatanın kimde olduğunu öğrenmek için gördüm ki yapılan bütün işler limitler içerinde akıllı mini onarım kapsamında olmasına rağmen Allianz yetkilileri bunu normal hasar olarak göstermiş.


Olayı uzatmak istemedim gittim servise ve yapılan işlemlerin faturalarını Allianz ödeme yapmadan ben yaptım ve hakkımdan feragat ettiğimi işlemlerin tarafımdan karşılandığını yine bu işlemlerin tramer den çıkarılması diye ama aradan 2 ay geçmesine rağmen Allianz Sigorta bu görevini yerine getirmiyor .


Bir kaç acente ile görüştüm Allianz Sigortaya ait işlemin düzeltilmesi için fakat onlar bile bu işlemi gerçekleştiremedi. Bir müşteri bu kadar mutsuz edilmez bu şekilde düzensiz işlemler devam ederken birde bu işlemleri halletmeden sizin kaskonuzu yenileyelim denmez önce hizmet anlayışı olmalı.

Osman 464 Okunma

Cevaplar

  • Osman16 Haziran 2013

    şikayetim ile ilgili hiç bir çözüm yapılmadı ilgilenilmedi.Bu şekilde ilerde müşteri bulabilir mi bilmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön