21 Ekim 2016 #6741694

Allianz Sigorta Aracımın Değerinin Karşılığını Vermiyor

18.08.2016 tarihinde karıştığım kaza sonucu aracıma servise bıraktım. 1 ay sonra anca tarafıma dönüş sağlanıp benden evrak talep ettiler. Aracımın perte çıkarılacağını ve satışının gerçekleştirilip piyasa bedelinin bana ödeneceğini söylediler. Fakat şirketinizin verdiği rakama itiraz ettim. Bu itirazdan sonra aracımın değerini az bir miktar yükselttiler. Ancak tekrar itiraz ettim ve istediğim rakam verilmezse aracımın onarılmasını talep ettiğimi mail yoluyla imzalı olarak bildirdim. (06.10.2016) Ancak görmekteyim ki hala durum netlik kazanmadı .


Allianz Sigorta gibi büyük bir firmanın bu denli küçük bir dosyayı neden bu kadar uzattığını anlamış değilim. Tam olarak 2 ay 2 gündür aracım serviste yatmakta ve zorunlu trafik sigortası 2 aydır boşa işlemektedir. Bu işlem daha fazla uzaması halinde ticaret mahkemesine başvuracağım tüm zararlarımı yasal faiziyle beraber talep edeceğim.

Hasan 485 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Sigorta Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön