27 Temmuz 2016

Allianz Sigorta 4 Aydır Bir Dosyayı Sonuçlandıramadılar

11/03/2016 tarihinde yapmış olduğum kazadan dolayı Exper raporu ile %25 haklılık payım oluştu. Exper 11/05/2016 tarihinde dosyayı kapattı ve ödeme yapılacak miktarı gösteren mutabakatnameyi sigortaya gönderdi. Sigorta dosyanız araştırmada dedi. Yücel araştırmadan Z*** bey geldi. Bana verilen kusurun fazla olduğunu, yeniden değerlendirilip, bana yeni teklif verilmesi ile ilgili rapor yazdığını söyledi. Tarih 21/06/2016 idi. Bugün 27/07/2016 tarihinde onlarca defa müşteri hizmetleri ile görüştüm her defasında eksik evrak, yok cevap bekleniyor, yok danışmanın kararı bekleniyor, dosyayı hızlandırma talebinizi alalım, şikayet talebinizi alalım diyerek oyalıyorlar. Bu iş ne zaman bitecek dediğimde biz size bu kadar bilgi verebiliyoruz diyorlar. 4,5 ay geçti paramı ödememekte ısrarcılar. Ben en sonunda mahkemeye vereceğim zaten. Buradan yazdım ki herkes görsün.

Şakir 316 Okunma

Cevaplar

  • Şakir01 Ağustos 2016

    Ünal beyde yalan okdu. 2 gün içinde ya paranız yatar ya da sizi arayıp eksik evrak varsa bildirilir demisti. bugün 1 ağustos ne arayan ne soran var. Anlaşılan bu iş mahkemede neticelenecek. bir kez daha söylüyorum uzak durun bu sigortadan.

  • Şakir28 Temmuz 2016

    28/07/2016 tarihinde firmadan Ünal bey isminde biri aradı. Olumlu bir görüşme oldu. Kendisi oldukça ilgili davrandı. Beni dinledi, çözüm için yapılacak işleri anlattı. Kendisine teşekkür ederim. Olumlu bir sonuçla karşılaştığımda hemen buradan bildireceğim.

  • Allianz Sigorta Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Sayın Yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön