01 Mart 2016

Allianz Sigorta 3 Ay Keyiflerini Bekledik!

06.12.2015'te ara yoldan çıkan bir aracın bize yandan çarpması sonucu bir kaza geçirdik. Takip eden hafta içinde tüm evrakları göndermemize rağmen önce araç (ruhsat babamın adına) babamın adına başka araçlar olması nedeniyle kiralama mı yapılıyor diye araştırıldı. Aracı kullanan benim, kazayı bildiren benim bu yaklaşık 2 ay sürdü.


Sonra aracı biz tamir ettireceğiz dedik önce masraf kalemlerini istediler şimdiyse tamir faturası istiyorlar. İstenen evraklara bir diyeceğim yok fakat el insaf 3 ay oldu 3... Bütün bu bilgilere de ben arayıp sorup ulaşıyorum kimsenin arayıp haber verdiği falan da yok. Tam 3 aydır beni mağdur ediyorlar... Bir daha Allianz Sigorta mı tövbeler olsun!

Mengütay 217 Okunma

Cevaplar

  • Mengütay03 Mart 2016

    acente tamirciden fatura istiyor siz dosyanızda eksik yok diyorsunuz. Benim ödemem ne zaman yapılacak artık net bir yanıt istiyorum. Biriniz başka öbürünüz başka bilgi veriyorsunuz.

  • Allianz Sigorta Temsilcisi02 Mart 2016

    Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön