Allianz Sigorta Yine Sorun Çıkardı!

Himmet Ü. |

15/04/2015 tarihinde İzmir ilinde 2015 ***34 dosya No. İle bir hasarımız oluştu. Bütün evraklarımızı hazırladık. Denizli ilinden Medet isminde Exper Uşak iline geldi. Aracımızın tespitlerini yaptı. Evraklarımızı inceledi ve aldı. Herhangi eksiğimizin olup olmadığını sorduğumuzda eksiğimizin olmadığını söyledi.

Aracımızın parçaları tedarik tarafından gönderildi. Buraya kadar her şey olması gerektiği gibi işledi. 1.250 TL civarında ki tamir için gereken işçilik parasını da ben kendi cebimden ödedim ve 30 gündür paramın gelmesinin beklerken İzmir'den cep numarası 0533****8558 olan birisi beni aradı ve hasarım ile ilgili beni kaba bir dil ile sorguya çekmeye kalktı. Uşak'ta sorgulandık...

Etiketler :

Ödeme Yapmama Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  14:39

  Sayın yetkili,
  Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır.
  Saygılarımızla
  Allianz Sigorta A.Ş.

 • Himmet Ü.
  29 Mayıs
  10:41

  Bu arada sorguya alındığımız yer yağmurun altında bir aracın içerisinde isterlerse fotoğrafı da mevcut. Aracın plakasına kadar her şey var. İnkar edemezsiniz.

 • Himmet Ü.
  29 Mayıs
  10:36

  Daha önce yazdığım şikayetimde kartımı benden habersiz kopyalayan Allianz Sigorta acentesi yapılan yargılama sonunda hapis cezası ve para cezalarına çarptırıldı. Eminim bundan da haberleri yoktur. Allianz Sigorta acentesi halen cayır cayır çalışmaya devam ediyor.

 • Himmet Ü.
  29 Mayıs
  10:31

  Kurumsallıktan ufacık nasibini almamış çok kaba personellerle yılda en az 50-60 kasko poliçesi yaptırdığım bir firma 1.200 TL\'lik ufak bir hasar olduğunda yaptığı tutum içler acısı. Gelen araştırmacı dosyamızda beyanın eksik olduğunu söylese o kaba sorgulama yöntemini kullanmasa hiçbir eksiğimizin olmadığını söyleyen expere veya allianz sigortanın dosya sorumlusuna eksik olduğunu söyledikleri beyanı yazıp göndermez miydim? Çok üzdün beni Allianz Sigorta çok.