31 Ekim 2016

Allianz Sigorta Yapılan Kaskoyu Haber Verirde İptal Edilen Kaskoyu Neden Bildirmez?

On yıla yakındır çalıştığım Allianz acentesi Şafak İlhan Sigortacılık hem trafik hem de kasko poliçelerimi takip etmekteydi. Geçen ay yapmış olduğumuz kaza sebebiyle kasko poliçemin yapılmadığını öğrendim. Kendisine ulaşmakta zorlandığım acente bana kaskoyu istemediğimi onun için yapmadığını söyledi. Böyle bir talebimin olmadığını kendi isteği ile böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledim.

07.2016 bitiş tarihli kaskom yapılmamıştı. Allianz yetkilileri ile yaptığım görüşmelerde çıkan sonuca göre 07.2015'ten sonra kasko yapılmamıştı. Oysa ki bana kasko mail olarak geliyordu poliçe yapılıp tekrar iptal ediliyormuş. Görüştüğüm Allianz yetkilileri yanlı bir bakışla bana kredi kartı vermediğim için yapılmadığını tekrar edip benden evrak talebinde bulundular. Aynı dönemde trafik poliçesini kartla yapabilen acente bu bahane ile şikayetlerimi geçiştirdi. Allianz'a şikayet bumerang gibi attıkça geri gel.

Vedat 781 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Sigorta Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön