24 Ekim 2016

Allianz Sigorta Resmen Hayal Kırıklığı...

Aracımla yaptığım kazayı fotoğraflıyorum, belgelendiriyorum, kamera kayıtları ve görgü tanıkları (şahitler var) ama Allianz Sigorta'nın pek muhterem prof. çalışanları araştırma yapıyorlar. Neymiş efendim biz fotoğrafta çarptığınız aracın bağlı olduğu firmaya ulaştık, böyle bir kaza hatırlamıyoruz dediler. Ya kardeşim siz işinizi prof. halletmek istiyor olsaydınız zaten araştırır öğrenirdiniz.

Benim kaza yaptığım kişi ile tuttuğum beyan var. Firmayı ben aradığımda kaza yaptığım kişiyle de görüşebiliyorum. Kardeşim bizzat kazaya karışan şoförde, şirket yetkilisi de ben arayınca neden hatırlıyor teyit ediyor, beyanının bir örneğini tekrar yolluyor bana? Red raporunu veren araştırma yetkilisi Allianz personeli de durumdan haberdar ve gerçeği biliyor. Lütfen ama lütfen mağduriyetimi gideriniz... Aile olarak 6 yıllık Allianz müşterisiyiz, ilk kazamızda karşılaştığımız duruma bakınız...

Uygar 525 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Sigorta Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön