29 Nisan 2015

Allianz Sigorta Poliçe İptali!

Yazılı ya da sözlü onayım hiçbir şekilde alınmadan poliçem yenilenmiş kartımdan otomatik olarak çekim işlemi yapılmış. Acenteyle konuştuğumda; bunun, bir güvence olarak yapıldığını 1 ay içinde ödemeyi geri alarak poliçemi rahatlıkla iptal edebileceğim söylendi. 21 Nisan'da iptal işlemi için call center'ı aradım, bir dilekçe yazıp faks ya da e-mail yoluyla paylaşmamı, sonraki gün işlemin yapılacağını söylediler.

Ertesi gün aradığımda talep ettiğim işlemin 1-3 iş günü içinde gerçekleşeceği, 3. iş gününde ise; 3-5 iş günü içinde yapılacak olduğunu söylendi. Bugün, 5. iş günü ve yeni cevap şu ki " Dilekçenizde poliçe No, T. C. Kimlik No. Olmadığından işleme alınmamış.

Elda 529 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Sigorta Temsilcisi29 Nisan 2015

    Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

  • Elda29 Nisan 2015

    Her gün aradığım ve takip ettiğim halde kimse beni bu konuda uyarmadığı gibi; bir de oyaladılar. şaka mı bu? 1 aydır kullanmadığım bir hizmetin ödeme iptalini gerçekleştirmemek için "ucuz" numaralar yapıyor olmak Allianz Sigorta gibi bir kuruluşa kesinlikle yakışmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön