11 Ağustos 2015

Allianz Sigorta Ödemesi Yapılmıyor.

2015 t 50877/1 dosyam 28.07.2015'de kapandığı halde hala ödeme yapılmadı. Müşteri hizmetleri beni sürekli oyalıyor. Ödeme yapılması kaç yıl sonra yapılacak sorabilir miyim?

Serdar 178 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 19 Ağustos 2015

    Beni arayan ilgili aracın tamirhanede yapılırkenki resimlerini istiyor. Benim araçla kazaya karışan aracımda çalışan şöför, bende mal sahibi olarak tatildeydim. Arayıp tamirhanede yapılırkenki resimleri yollayın deniyor şakamı yapıyorsunuz! Ben nereden bulayım tamirhanede yapılırken ki resimlerini hangi sözleşmede böyle bir hüküm var ben tamir yapılırken başında beklemek zorunda mıyım! Benim bildiğim araç kaza esnasında ve ödemesi yapılması için tamir edildikten sonraki resimler istenmeli! Ödemenin en acil kısa zamanda yapılmasını hakkımı yasal yollardan arayacağımı bilginize sunarım! Hem mağdur olan benim hem ödeme yapmamak için takla atan sizsiniz!

  • Serdar 17 Ağustos 2015

    Beni arayan ilgili aracın tamirhanede yapılırkenki resimlerini istiyor. Benim araçla kazaya karışan şöförüm ben nereden bulayım tamirhanede yapılırkenki resimlerini hangi sözleşmede böyle bir hüküm var! Benim bildiğim araç kaza esnasında ve para ödemesi yapılması için tamir edildikten sonraki resimler istenir?! Ödemenin en acil kısa zamanda yapılmasını hakkımı yasal yollardan arayacağımı bilginize sunarım! Hem mağdur olan benim hem ödeme yapmamak için takla atan sizsiniz!

  • Allianz Sigorta Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön