09 Haziran 2016

Allianz Sigorta Ödeme Yapmamak için Oyalıyor!

Allianz Sigorta insanlarla resmen dalga geçiyor. 27 Şubat 2016' da Allianz Sigorta'lı bir vatandaş tarafından arabama çarpıldı. %100 karşı taraf suçlu bulunmasına rağmen kaza tarihinden 1 ay sonra hasar denetim uzmanı biri beni arayıp görüşmek istedi ve kazanın olduğu yere gidip dükkanlardan görüntü kaydı istedik fakat 1 ay geçtiği için siliniyor ve ulaşamadık.

Eksper ile görüştüğümde "abi dosyana red verdiler" diyor. Allianz ile görüştüğümde 3 iş günü sonra sonuçlanacağı söyleniyor, 1 ay boyunca 3 günde bir aradım ve utanmadan bunu tekrarladılar artık ben utandım!

MOBESE 'den kazanın görüntü kayıtlarını kendim uğraşıp aldım gönderdim ve bu sefer de eksperden rapor beklendiği söyleniyor. Son 45 günde 2 kez eksperden şikayetçi oldum 1 kez genel müdürlüğe gittim. Hiç bir şekilde bilgi veremiyorlar hiç bir şekilde hiçbir konuda yardımcı olamıyorlar. Şu an 90 günden fazla oldu ve şikayetçiyim!

Ali K. 387 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Sigorta Müşteri Temsilcisi09 Haziran 2016

    Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön