09 Haziran 2016

Allianz Sigorta Ödeme Yapmamak için Oyalıyor!

Allianz Sigorta insanlarla resmen dalga geçiyor. 27 Şubat 2016' da Allianz Sigorta'lı bir vatandaş tarafından arabama çarpıldı. %100 karşı taraf suçlu bulunmasına rağmen kaza tarihinden 1 ay sonra hasar denetim uzmanı biri beni arayıp görüşmek istedi ve kazanın olduğu yere gidip dükkanlardan görüntü kaydı istedik fakat 1 ay geçtiği için siliniyor ve ulaşamadık.

Eksper ile görüştüğümde "abi dosyana red verdiler" diyor. Allianz ile görüştüğümde 3 iş günü sonra sonuçlanacağı söyleniyor, 1 ay boyunca 3 günde bir aradım ve utanmadan bunu tekrarladılar artık ben utandım!

MOBESE 'den kazanın görüntü kayıtlarını kendim uğraşıp aldım gönderdim ve bu sefer de eksperden rapor beklendiği söyleniyor. Son 45 günde 2 kez eksperden şikayetçi oldum 1 kez genel müdürlüğe gittim. Hiç bir şekilde bilgi veremiyorlar hiç bir şekilde hiçbir konuda yardımcı olamıyorlar. Şu an 90 günden fazla oldu ve şikayetçiyim!

Ali 414 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Sigorta Temsilcisi09 Haziran 2016

    Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön