Allianz Sigorta Muhatap Yok Ödeme Yapılmıyor.

Hasan S. |

Sigortacı bir arkadaşımın ısrarı üzerine şirketimize ait araç ve gayrimenkullerimizi sigorta ve kaskolattığım firma. Aracımızla kaza yaptık 2015 K 15***** dosya açıldı 11-12-2015 tarihinde beri bu firma tarafından mağdur ediliyoruz. Aradığınızda muhatap bulamıyorsunuz. Bulduğunuzda verilen sözler hiçbir şekilde yerine getirilmiyor. Genel merkezi aradığınızda santral görevlisinden başka bir muhatap bulunmuyor. Müdürler 7/24 toplantı halinde. Cumhurbaşkanından randevu için bu kadar uğraşsam 50 kez alırdım. Yaklaşık 3 ay olmasına rağmen bir arpa boyu yol alamadık. Sigortayı yaptırdığım acente Allianz ile görüşmelerine istinaden ödeme hakkında defalarca söz almasına rağmen bu sözler yerine gelmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan S.
  14 Mart
  22:14

  Firmanızda muhatap bulmak çok zor. Bir dosya tam 3 ay sürdü bu süre zarfında kesinlikle bilgilendirilmedim. Allianz sigortayı gerçekten çok iyi bekliyordum maalesef tamamen hayal kırıklığı. Didim yetkili acenteniz gerçekten çok çabaladı ege bölge müdürünün uğraşları ile dosyayı sonuçlandırabildik!

 • 08 Mart
  16:31

  Sayın yetkili,
  Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır.
  Saygılarımızla
  Allianz Sigorta A.Ş.