08 Mart 2016

Allianz Sigorta Muhatap Yok Ödeme Yapılmıyor.

Sigortacı bir arkadaşımın ısrarı üzerine şirketimize ait araç ve gayrimenkullerimizi sigorta ve kaskolattığım firma. Aracımızla kaza yaptık 2015 K 15***** dosya açıldı 11-12-2015 tarihinde beri bu firma tarafından mağdur ediliyoruz. Aradığınızda muhatap bulamıyorsunuz. Bulduğunuzda verilen sözler hiçbir şekilde yerine getirilmiyor. Genel merkezi aradığınızda santral görevlisinden başka bir muhatap bulunmuyor. Müdürler 7/24 toplantı halinde. Cumhurbaşkanından randevu için bu kadar uğraşsam 50 kez alırdım. Yaklaşık 3 ay olmasına rağmen bir arpa boyu yol alamadık. Sigortayı yaptırdığım acente Allianz ile görüşmelerine istinaden ödeme hakkında defalarca söz almasına rağmen bu sözler yerine gelmedi.

Hasan S. 167 Okunma

Cevaplar

  • Hasan S.14 Mart 2016

    Firmanızda muhatap bulmak çok zor. Bir dosya tam 3 ay sürdü bu süre zarfında kesinlikle bilgilendirilmedim. Allianz sigortayı gerçekten çok iyi bekliyordum maalesef tamamen hayal kırıklığı. Didim yetkili acenteniz gerçekten çok çabaladı ege bölge müdürünün uğraşları ile dosyayı sonuçlandırabildik!

  • Allianz Sigorta Müşteri Temsilcisi08 Mart 2016

    Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön