Allianz Sigorta Kaza Yapalı 2 Ay Geçti!

Bekir C. |

Arabamla 23 Ocak 2016 tarihinde kaza yaptım. Kasko firması tarafından hiçbir bilgilendirme yapılmadı hem de sürekli eksik belge var iddiası ile oyalama yapıldı. 2 ay geçmesine rağmen ne bilgilendirme tam yapılıyor ne de aracımın onarılacak mı, perte mi ayrılacağı konusunda net bir şey söylenmiyor.

En son firma polis tarafından alınmış ifade beyanımı ya da polisin ifademi almaması durumunda ifade alamayacaklarına dair belge istediklerini beyan etmişler. Bu nasıl iştir anlamıyorum ama firma kanuna aykırı talepler de bulunuyor.

Polislerle konuştuğum kadarıyla ifade alınması için talep yetkisi sadece Savcılara verilmiş durumda. Kısacası 2 ay geçti ama kasko şirketinin ne yaptığını niye yaptığını anlayamıyorum. Kendilerinin de tam olarak bildiklerini zannetmiyorum. Tabi bu bir oyalama taktiği ise konu tamamen farklı. Son 2 haftadır firmadan telefon bekliyorum fiyat tekliflerini söylemeleri için.

Etiketler :

Geciken Dosya İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mart
  12:30

  Sayın yetkili,
  Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır.
  Saygılarımızla
  Allianz Sigorta A.Ş.