15 Ekim 2016

Allianz Sigorta Kasko Sigorta Kaza Sonrası Dosya Red Cevabı.

Allianz kasko sigortalı aracım kaza yaptı zincirleme trafik kazası 1 ayı aşkın süredir oyaladıktan sonra dosyaya red cevabı verdi gerekçesi zincirleme kaza olmasına rağmen 5.6.araca, sigortalı veya fiillerinden sorumlu bulunduğu kimseler veya birlikte yaşadığı kişiler tarafından kasten verilen zararlar ile sigortalının fiillerinden sorumlu olduğu kimseler veya birlikte yaşadığı kişiler tarafından sigortalı aracın kaçırılması veya çalınması nedeniyle meydana gelen zararlar, gerekçesi bu madde yaklaşık 10 yıldır tüm sigortalarımı Allianz Sigorta'dan yaptırmama rağmen hiçbir hasarım olmadı müşteri hizmetlerine telefonla ulaşmak imkansız gibi bir şey kaç kez mail yazmama rağmen hiçbir dönüş olmadı benim yıllardır Allianz Sigorta'yı tercih sebebim daha kurumsal bir firma izlenim vermesiydi halbuki ilk hasar da beni gereksiz yere mağdur edeceğini düşünmemiştim.

Hasan 438 Okunma

Cevaplar

 • Hasan25 Ekim 2016

  Allianz Sigorta gün itibarıyla halen geri dönüş yok. Tek çare bu sigorta şirketini Hazine müstaşarlığına şikayet etmek.

 • Hasan24 Ekim 2016

  Teşekkürler Allianz Sigorta şikayetimi oluşturalı tam 9 gün oldu yine ne arayan var ne soran sizden başka bir duyarsız bir firma var mıdır? Ben bilmiyorum. Bu Rahatlık nereden geliyor hiçbir şikayetle ilgilenmiyorsunuz

 • Hasan21 Ekim 2016

  Adı kurumsal fakat kurumsallıktan yoksun bir firmayla şimdiye kadar verdiğim paralar için çok pişmanım bu kadar müşteri memmuniyetini yok sayan bir firmaya hiç raslamadım. Şikayetimi açtığım günden beri geriye dönüş olmadı maalesef

 • Hasan20 Ekim 2016

  Allianz Sigorta nasıl bir müşteri memuniyeti biriminiz var ki geri dönüş yapmadığınız bir tarafa şikayete 2 satır bir şey yazma lütfunda bile bulunmuyosunuz onun içindirki şikayetlere verdiğiniz tepkilerden dolayı memmuniyet oranınız % 5 seviyelerinde kalıyor.

 • Hasan19 Ekim 2016

  Şikayetim yayına gireli 4 gün oldu halen sigorta şirketinden geri dönüş yok maalesef

 • Hasan18 Ekim 2016

  Dosya numaram 2016 K112591 şimdi bana verilen poliçede gördüm red kararı verdiği madde poliçemde yazmıyor.

 • Allianz Sigorta Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön